MENU

23:36
Кубок ім. А.Г. Єсипенко 2009

22-24.09.2009г

У спортивному комплексі ХОВУФКС відбувся традиційний міжнародний турнір ветеранів пам’яті ЗМС, Заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії О.Г.Єсипенка. У змаганнях взяли участь команди із міст Глухова, Белгорода, Білої Церкви, Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Москви, Полтави, Твері, Харкова, с. Циркуни Харківського району.

На параді відкриття Президент асоціації ветеранського волейболу України, олімпійський чемпіон В.Т.Іванов вручив «Почесний знак» за значний внесок у розвиток ветеранського руху нашім землякам мс Т.Мурадян, Л.Скрипник, Л.Кончі.

У напруженій боротьбі Кубок ім. О.Єсипенка серед жінок завоювала команда Москви, харків’янки посіли друге, а спортсменки Білої Церкви третє місце. Також варто відмітити харківську команду "Смарт", яка  хоч і  не є ветеранською командою й виступила поза конкурсу, але задала тон змаганням так і не відчувши горіч поразки. Серед восьми чоловічих команд переможцями стали харків’яни, які здолали у фіналі досвідчену команду з м. Запоріжжя, яка  невдовзі буде представляти Україну на чемпіонаті світу в Австралії. Третє місце посіла команда м. Твері із Російської федерації. Далі місця розподілилися наступним чином: 4 місце - Київ, 5 місце - Глухів, 6 місце - Днепропетровськ, 7 місце - Харкківський район, 8 місце - Полтава.

Ігри турніру проходили на значно вищому рівні ніж у попередні роки. Слід відзначити зразковий рівень забезпечення змагань з боку директора  училища – Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України А.М.Попова.

Під час церемонії закриття змагань були вручені нагороди переможцям чемпіонату м. Харкова сезону 2008-2009 рр. у першій групі чоловічим командам:  «Смарт» - І місце, «Локомотив-1»-ІІ місце, «МКС»-ІІІ місце і кращім чоловічим командам другої групи «Локомотив-2», «Локомотив-3» та ХОВУФКС-2. Нагороди отримали і жіночі команди: «Мівіна» - 1місце,  «Банк Аваль» - ІІ місце,  «Смарт» - ІІІ місце.