14:46
"Барком" гратиме у Суперлізі

Львівський волейбольний клуб «Барком», перемігши у третьому матчі харківську «Юракадемію», вторував собі шлях до підвищення у класі. Команда Віктора Михальчука гратиме у Суперлізі. Рахунок у серії став 3:1 на користь львів'ян.

У четвертому матчі серії у Львові «баркомівці» були близькими до того, аби знову поїхати до Харкова на п’ятий матч. Львів’яни «горіли» після двох сетів з рахунком 0:2. У третій партії галичанам вдалося переламати хід поєдинку, який складався не на їхню користь. Перемога у третьому сеті з рахунком 28:26 подарувала надію львівським вболівальникам на підсумковий успіх у матчі. Як виявилося згодом, вікторія у вкрай напруженому сеті для львів’ян була дуже важливою. У четвертій та п’ятій партії господарі зуміли дотиснути свого суперника – 25:18 та 15:9. Вольова перемога «Баркому» вивела команду до Суперліги. Саме туди «баркомівці» і мріяли потрапили, будучи ще у вищій та першій лігах.
Переглядів: 1202 | Додав: volley-kharkiv | Рейтинг: 5.0/3