15:45
Фінальна інтрига в Чорноморську і Запоріжжі!

У зимовому чемпіонаті України з пляжного волейболу визначилися переможці і призери у дівчат у категорії U-17 і у юнаків у віці U-15.

За великим рахунком що у Чорноморську, що у Запоріжжі перемогли ті, хто і мав підніматися першу сходинку п'десталу. У Чорноморську рівненська пара Дашевська/Нємухова хоч і були "сіяні" тільки під четвертим номером, вважалися чи не головними фаворитами. Катерина Дашевська трішки раніше виграла зимовий чемпіонат з "пляжки" у категорії U-19, а Анастасія Нємухова у нинішньому сезоні виграла попередні два етапи. Спочатку у парі Наталією Грищенко у Сумах, а потім з Катериною Дашевською у Первомайському. Протягом турніру у рівненчанок були непрості матчі проти кивської пари Волосян/Олійник, але в обох цих поєдинках підопічні Петра Підгурського вийшли переможницями. У фіналі київські опонентки Анастасія Волосян і Лідія Олійник поступилися уже у трьох напружених сетах - 1:2 (11:21, 21:19, 10:15). Напруженим виявився і матч за третє місце, в якому команда з Деражні Чорна/Мельник у трьох сетах здолала опір рівненчанок Підгурської/Грищенко - 2:1 (20:22, 21:13, 15:13).

Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу U-17. Дівчата. Чорноморськ.
Фінал. Дашевська/Нємухова (Рівне) - Волосян/Олійник (Київ) - 2:1 (21:11, 19:21, 15:10)
Матч за третє місце. Чорна/Мельник (Деражня) - Підгурська/Грищенко (Рівне) - 2:1 (20:22, 21:13, 15:13)

У юнаків у наймолодшій категорії U-15 перемогу здобули головні фаворити, лідери посіву - харків'янин Борис Яковлєв і представник Бахмута Назар Гетьман. Боли вони в одному кроці від поразки у четвертому раунді, але на більше-менше перемогли пару із Харкова Куденко/Трохін - 2:1 (21:16, 21:23, 15:7). Також тільки у вирішальній третій партії у фіналі переможцям вдалося  зламати опір місцевого дуету Нікіти Онищенка та Дмитра Гладиря - 2:1 (21:14, 21:23, 15:11). У матчі за "бронзу" його тріумфаторам Івану Баранову та Євгенові Бойко також знадобилося три партії. Переможцям цієї гри вдалося здолати опір первомайського тандему Чемшит/Мєлащенко 2:1 (21:11, 19:21, 15:12).

Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу U-15. Юнаки. Запоріжжя.
Фінал. Яковлєв/Гетьман (Харків/Бахмут) - Онищенко/Гладир (Запоріжжя) - 2:1 (21:1, 21:23, 15:11)
Матч за третє місце. Баранов/Бойко (Первомайський/Нова Каховка) - Чемшит/Мєлащенко (Первомайський) - 2:1 (21:11, 19:21, 15:12)

Прес-служба ФВУ.

Категорія: Новости ФВХО | Переглядів: 478 | Додав: volley-kharkiv | Рейтинг: 5.0/1