MENU

09:56
В Сумах та Первомайську стартував зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу!

Переможцями етапу у дівчат стали рівненчанки Нємухова/Грищенко, а у юнаків - Чемшит/Яковлєв.

Головними тріумфаторами першого етапу зимового чемпіонату України з пляжного волейболу стали команди з Рівного і "збірна-солянка" Первомайського та Харкова. Слід зазначити, що зимові турніри менш популярними не стають, а з кожним роком кількість команд на них тільки збільшується. На старті зимового чемпіонату участь у змаганнях у Сумах і Первомайську взяли 60 команд! У юнаків U-15 без поразок увесь турнірний шлях пройшли лідери посіву Данило Чемшит/Борис Яковлєв. Хоча, починаючи з півфінальної стадії перемога давалися господарям турніру уже важче - у півфіналі пару Мєлащенко/Гетьяман, яка представляла Первомайсь-Бухмут вдалося здолати на тай-брейку 2:1 (21:16, 1:21, 15:9), і у фіналі з представниками Запоріжжя Онищенко/Гладир переможця довелося визначати тільки на більше-менше - 2:1 (19:21, 21:15, 15:13). У матчі за "бронзу" Мєлащенко/Гетьман здолали опір представників Запоріжжя Фесенко/Попов - 2:1 (21:7, 17:21, 15:6).

У дівчат у Сумах змагання розпочали у віковій категорії U-17. У цьому віці за найвищі позиції боротьба розгортається останнім часом між представниками Рівного і Деражні (Хмельницька область) - таке собі західноукраїнське дербі. Не став виключенням і етап у Сумах. До фіналу без поразок дійшли рівненчанки Наталія Грищенко/Анастасія Нємухова та представниці Деражні Ірина Чорна/Ольга Мельник. Причому останні до фіналу дійшли буквально на одному диханні, не програвши жодної партії. У матчі за "золото" боротьби не вишло. Хіба що у стартовому сеті на майданчику йшла рівна боротьба - 21:18 перемогли рівненські волейболістки. У другій партії вони свою перевагу довели набагато простіше - 21:12, піднявшись на найвищу сходинку на етапі в Сумах. Порадували своєю грою представниці Іллічівська Анна Чечельницька/Ольга Авторська. Вони були одними з наймолодших на турнірі, причому різниця у віку складала 2-3 роки, а у підсумку представниці Іллічівська опинилися на п'єдесталі. Причому вони єдині на турнірі, хто у переможниць змагань відібрали по ходу аж дві партії. У матчі за бронзові нагороди Чечельницька/Авторська "вигризли" перемогу у житомирсько-харківського дуету Катерина Ярмолюк/Анастасія Нагорна - 2:0 (22:20, 23:21).

Категорія: Волейбол Украины | Переглядів: 580 | Додав: volley-kharkiv | Рейтинг: 5.0/3