08:06
"Молодіжка" побореться на путівку на Євро-2016

8-10 липня в іспанському Вальядоліді молодіжна збірна України побореться за путівку у фінальну частину Євро-(U-20)-2016. Дві кращі команди групи Н - відправляться на Євро.

ПІДГОТОВКА

Напередодні, а саме 3-4 липня, в рамках підготовки до 3-го раунду відбіркового турніру, команда провела два товариські матчі в Мінську, зі своїми ровесниками-білорусами. Команди обмінялися перемогами: перший з них за українцями (ФОТО) - 3:1 (25:17, 25:14, 18:25, 25:19), другий (ФОТО) – на користь господарів - 3:1 (17:25, 25:21, 25:18, 25:20).

Як розповів сайт Білоруської федерації волейболу, українці вже на старті атаками з четвертої зони спробували захопити ініціативу. Досягли успіху гості і в подачі. Саме в цьому компоненті вони і створили собі комфортну перевагу в рахунку. Крім проблем з прийомом м'яча, білоруська «молодіжка» мала проблеми в захисті. Ейси українців - результат невдалого вибору позиції приймаючими. У суперників виділявся своєю грою Олег Плотницький. Білоруси змогли в третій партії налагодити свої дії на блоці і вдаліше зіграти в нападі з країв сітки. Надії на п'яту партію зникли в четвертому сеті, лідери збірної України впевнено вели гру і добилися першої перемоги на майданчику Палацу спорту.

Стартова партія другого матчу багато в чому повторила сценарій гри напередодні. Господарі майданчика постаралися не відпустити суперників - 10:12, але власні помилки не дозволили їм нав'язати боротьбу - 16:21. Гості впевнено довели сет до перемоги.

Ситуація на майданчику змінилася в другій партії. Господарі значно краще стали діяти в захисті, як і днем ​​раніше спрацював блок білорусів.  У підсумку вони повели - 16:11. Переваги білоруси не упустили і змогли зрівняти рахунок по партіях.

Українці продовжували помилятися і в ході двох наступних сетів. Один з основних нападників команди гостей Олег Плотницький виявився не таким гарним в нападі, як напередодні. Не полетіла у суперників і подача, яка доставила так багато неприємностей в першій зустрічі. У кінцівці третьої партії тренерський штаб збірної України поміняв своїх лідерів, дозволив їм відпочити перед вирішальною партією.

ВИРІШАЛЬНИЙ РАУНД ВІДБОРУ

Перший відбірковий матч українці гратимуть з господарями майданчику - збірною Іспанії (цей матч відбудеться 8 липня), потім 9 липня - з Німеччиною, в заключний день - зі збірною Румунії.

Ще в одній групі 3-го відбіркового раунду, в Мінську, зіграють команди Білорусії, Чехії, Словаччини та Данії.

На сьогодні відомі вісім збірних, які вже забезпечили собі участь на Євро-2016 - Болгарія, Італія, Туреччина, Польща, Франція, Словенія, Росія та Сербія.