ЗАВЕРШИВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП серед команд дівчат (2000-01 р.н.)
ВІТАЄМО ЧЕМПІОНА І ПРИЗЕРІВ. Щира подяка організаторам турніра
в Краснопавлівці.
ТАБЛИЦЯ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ДИТЯЧА ЛІГА"
УВАГА ДО ТРЕНЕРІВ І ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД!!!
Всі гравці повинні бути ліцензовані.
Всі гравці повинні мати відповідні оригінали посвідчення (з фото).
№ | Команди | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
очки |
с\п | місце |
1 |
ДЮСШ- Краснопавлівка |
3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 2 | 0 - 3 | 7 | 5 | ||
2 |
ДЮСШ - смт Близнюки |
1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 6 | 6 | ||
3 | ДЮСШ м. Лозова | 2 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 1 | 7 | ||
4 | ДЮСШ - м.Первомайський | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 2 | 0 - 3 | 8 | 4 | ||
5 | ДЮСШ - смт Дворічна | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 0 - 3 | 12 | 2 | ||
6 | ДЮСШ - 11, м. Харків | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 11 | 3 | ||
7 | ДЮСШ - 12, м. Харків | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 15 | 1 |
КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ смт КРАСНОПАВЛІВКА 03-05 березня 2017 р.
03.03.2017 р. (п'ятниця)
9.00 Краснопавлівка - Близнюки | 3 - 1 |
10.15 Лозова - Первомайський | 0 - 3 |
11.30 Дворічна - ДЮСШ-11, м. Харків | 1 - 3 |
12.45 Близнюки - Первомайськ | 3 - 0 |
14.00 ДЮСШ-12, м. Харків - Лозова | 3 - 0 |
15.15 ДЮСШ- 11, м. Харків - Краснопавлівка | 2 - 3 |
16.30 ДЮСШ-12, м. Харків - Дворічна | 3 - 0 |
04.03.2017 р. (субота)
9.20 Первомайськ- ДЮСШ-11, м. Харків | 3 - 2 |
10.35 Лозова - Близнюки | 0 - 3 |
11.50 Краснопавлівка- ДЮСШ-12, м. Харків | 0 - 3 |
13.05 Дворічна- Первомайськ | 3 - 0 |
14.20 Близнюки - ДЮСШ-12, м. Харків | 0 - 3 |
15.35 Лозова - ДЮСШ-11, м. Харків | 1 - 3 |
16.50 Краснопавлівка - Дворічна | 0 - 3 |
05.03.2017 р. (неділя)
8.30 Близнюки- Дворічна | 0 - 3 |
9.45 ДЮСШ-12, м. Харків - Первомайськ | 3 - 1 |
11.00 ДЮСШ-11, м. Харків- Близнюки | |
12.15 Краснопавлівка - Лозова | |
13.30 Близнюки - ДЮСШ-12, м. Харків | |
14.45 Дворічна - Лозова | |
16.50 Краснопавлівка - Первомайськ |
Дівчата 2000-2001 р.н. (15 команд, 3 групи)
1 група (6 команд) м. Лозова (ДЮСШ-Н) 19-20 листопада 2016 р.
ДІВЧАТА, 2000-2001 р.н. ПЕРШИЙ ЕТАП 19-20 ЛИСТОПАДА 2016р м. Лозова
КАЛЕНДАРЬ ИГР СОГЛАСНО ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНОСТИ (УЧЕТ ГЕОГРАФИИ КОМАНД)
18.11.16 16.00 ДЮСШ - Лозова (Т) | ДЮСШ - Лозова (А) |
Судья:
|
Прот. № 3 |
18.11.16 17.00 ДЮСШ - Лозова (А) | ДЮСШ - Лозова (Н) | 14 | |
18.11.16 18.00 ДЮСШ - Лозова (Н) | ДЮСШ - Лозова (Т) | 12 | |
19.11. 9.00 ДЮСШ - Лозова (Н) | ДЮСШ - смт Близнюки | 2 | |
19.11 10.00 ДЮСШ с. Орілька | ДЮСШ - Лозова (А) | 11 | |
19.11. 11.00 ДЮСШ - смт Близнюки | ДЮСШ Лозова (Т) | 5 | |
19.11. 12.00 ДЮСШ с. Орілька | ДЮСШ - Лозова (Н) | Т | 6 |
19.11. 13.00 ДЮСШ - Лозова (Т) | ДЮСШ - 11 | Тишенинов | 13 |
19.11. 14.00 ДЮСШ - 11 | ДЮСШ - Лозова (А) | Тишенинов | 4 |
19.11. 15.00 ДЮСШ - смт Близнюки | ДЮСШ с. Орілька | Тишенинов | 15 |
20.11. 9.00 ДЮСШ с. Орілька | ДЮСШ - 11 (Хал) |
Cуддя: Тішенінов |
Прот. № 1 |
20.11. 10.00 ДЮСШ - Лозова (А) | ДЮСШ - смт Близнюки | Тишенинов | 9 |
20.11. 11.00 ДЮСШ - Лозова (Н) | ДЮСШ - 11 | Тишенинов | 7 |
20.11. 12.00 ДЮСШ - Лозова (Т) | ДЮСШ с. Орілька | Тишенинов | 8 |
20.11. 13.00 ДЮСШ - 11 | ДЮСШ - смт Близнюки | Тишенинов | 10 |
КАЛЕНДАРЬ ИГР СОГЛАСНО ТАБЛИЦЫ БЕРГЕРА
20.11. 9.00 ДЮСШ с. Орілька | ДЮСШ - 11 (Хал) |
Cуддя: Тішенінов |
Прот. № 1 |
19.11. 9.00 ДЮСШ - Лозова (Н) | ДЮСШ - смт Близнюки | 2 | |
18.11.16 16.00 ДЮСШ - Лозова (Т) | ДЮСШ - Лозова (А) | 3 | |
19.11. 14.00 ДЮСШ - 11 | ДЮСШ - Лозова (А) | 4 | |
19.11. 11.00 ДЮСШ - смт Близнюки | ДЮСШ Лозова (Т) | 5 | |
19.11. 12.00 ДЮСШ с. Орілька | ДЮСШ - Лозова (Н) | 6 | |
20.11. 11.00 ДЮСШ - Лозова (Н) | ДЮСШ - 11 | 7 | |
20.11. 12.00 ДЮСШ - Лозова (Т) | ДЮСШ с. Орілька | 8 | |
20.11. 10.00 ДЮСШ - Лозова (А) | ДЮСШ - смт Близнюки | 9 | |
20.11. 13.00 ДЮСШ - 11 | ДЮСШ - смт Близнюки | 10 | |
19.11 10.00 ДЮСШ с. Орілька | ДЮСШ - Лозова (А) | 11 | |
18.11.16 18.00 ДЮСШ - Лозова (Н) | ДЮСШ - Лозова (Т) | 12 | |
19.11. 13.00 ДЮСШ - Лозова (Т) | ДЮСШ - 11 | 13 | |
18.11.16 17.00 ДЮСШ - Лозова (А) | ДЮСШ - Лозова (Н) | 14 | |
19.11. 15.00 ДЮСШ - смт Близнюки | ДЮСШ с. Орілька | 15 |
Таблиця результатів ігор попереднього етапу
№ | Команди | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
очки |
с\п | місце |
1 | с. Орелька | 1 - 3 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 | 6 | ||
2 | м. Лозова-Н | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0- 3 | 8 | 4 | ||
3 | м. Лозова-Т | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 10 | 3 | ||
4 | м. Лозова-А | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 -3 | 0 -3 | 2 | 5 | ||
5 | смт Близнюки | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 12 | 2 | ||
6 | ДЮСШ - 11 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 1 | 13 | 1 |
Дівчата 2000-2001 р.н.
2 група (5 команд) 19-20 листопада 2016 р. м. Первомайський
Суддя - Б. Задніпровський
19.11.16 13.00 ДЮСШ - 12(Б) | Краснопавлівка-2 |
Cуддя |
Прот. № 16 |
19.11.16 10.00 с.Краснопавлівка | р-н Первомайський | 17 | |
19.11.16 Краснопавлівка-2 | с.Краснопавлівка | 18 | |
19.11.16 15.00 м. Первомайський | ДЮСШ - 12(Б) | 19 | |
19.11.16 12.00 с.Краснопавлівка | м. Первомайський | 20 | |
20.11.16 р-н Первомайський | Краснопавлівка-2 | 21 | |
19.11.16 14.00 м. Первомайський | р-н Первомайський | 22 | |
20.11.16 ДЮСШ - 12(Б) | с.Краснопавлівка | 23 | |
20.11.16 р-н Первомайський | ДЮСШ - 12(Б) | 24 | |
19.11.16 11.00 Краснопавлівка-2 | м. Первомайський | 25 | |
Таблиця результатів ігор попереднього етапу
№ | Команди | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
очки |
с\п | місце |
1 | м. Первомайський | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 12 | 1 | ||
2 | ДЮСШ - 12(Б) | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 0 | 0 - 3 | 6 | 3 | ||
3 | с.Краснопавлівка | 0 - 3 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 | 4 | ||
4 | р-н Первомайський | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 | 5 | ||
5 | Краснопавлівка-2 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 9 | 2 |
Дівчата 2000-2001 р.н.
3 група (4 команди ) смт Золочів 19-20 листопада 2016 р.
Календар ігор
19.11.16 10.00 смт Дворічна | смт Золочів |
Cуддя Овсієнко |
Прот. № 26 |
19.11.16 11.00 м. Дергачі | ДЮСШ-12 (Ч) | Овсієнко | 27 |
19.11.16 12.00 смт Золочів | ДЮСШ-12 (Ч) | Овсієнко | 28 |
19.11.16 13.00 смт Дворічна | м. Дергачі | Овсієнко | 29 |
19.11.16 15.00 м. Дергачі | смт Золочів | Овсієнко | 30 |
19.11.16 14.00 ДЮСШ-12 (Ч) | смт Дворічна | Овсієнко | 31 |
Таблиця результатів ігор попереднього етапу
№ | Команди | 1 | 2 | 3 | 4 |
очки |
с\п | місце |
1 | смт Дворічна | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 6 | 2 | ||
2 | м. Дергачі | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 | 4 | ||
3 | ДЮСШ-12 (Ч) | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 9 | 1 | ||
4 | смт Золочів | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 | 3 |