Вторник, 21.08.2018, 08:25
Федерация волейбола Харьковской области
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Новости ФВХО [287]
Волейбол Украины [57]
Мировой волейбол [26]
Все о волейболе [1]
Другое [5]
Меню сайта
Каналы ФВХО

Правила волейбола
Популярные ссылки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Наш сайт сегодня посетили:


Зарег. на сайте
Всего: 292
Новых за месяц: 1
Новых за неделю: 1
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 2
Модераторов: 3
Проверенных: 0
Обычных юзеров: 287
Из них
Парней: 190
Девушек: 102
Госструктуры
 

                                              ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

1

ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

Каща Л.А.

(099)637-28-01

2

ДЮСШ  смт В. Бурлук

 

 

3

ДЮСШ  смт Золочів

Шарага Микола Денисович

(095)713-10-84

4

ДЮСШ  смт Есхар, Чугуївський р-н

Волокітін М.М.

(050)910-06-71

5

ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків

Четверікова Наталія Миколаївна

(097)504-13-81

(066)166-08-02

6

ДЮСШ-12 (М) м. Харків

Брайко Т.М.

(066)678-42-12

7

ДЮСШ-11 (Х) м. Харків

Халапов Олександр Рафаельович

(066)094-16-11

8

ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

Рубан Тетяна Василівна

(050)221-07-83

9

ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

Чередніченко Наталія Сергіївна

(050)704-45-50

10

ДЮСШ «Олімпія» (А) м. Лозова

Коваленко Анна Сергіївна

(099)298-87-85

11

ДЮСШ «Локомотив» смт Панютіно,

Лозовський р-н

Калініна Марина Олександрівна

 

12

ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

Дудченко Юрій Анатолійович

(098)284-61-86

13

ДЮСШ   смт Близнюки

Черкас Світлана Іванівна

(066)606-25-04

14

ДЮСШ м. Дергачі

Дудолад Наталья

(095)083-24-61

ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ДИТЯЧА ЛІГА"  серед дівчат 2001-2002 р.н..

Фінальний етап проходив у місті Лозова, де п'ять команд розіграли титул ЧЕМПІОНА і ПРИЗЕРІВ.

1 місце  -  ДЮСШ - 12, м. Харків (тренер Четверікова Н.М.)

2 місце - ДЮСШ "Спартанець" смт Краснопавлівка (тренер Бичков П.І.)

3 місце - ДЮСШ смт Близнюки (тренер Черкас С.М.)

Вітаємо переможця і призерів!!! Дякуємо організаторів фінального етапу.

До зустрічі у новому сезоні.

 

ГСК прийняв рішення про проведення ФІНАЛУ у м. Лозова (18-20 січня 2018 р.). Початок ігор 18.01.2018 з 13.00. 

КАЛЕНДАР ІГОР  -   ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

1  18.01.18 - 13.00   ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова - ДЮСШ   смт Близнюки     2 - 3

2  18.01.18 - 16.00    ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова - ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків    0 - 3

3  19.01.18 - 12.00    ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків - ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

4  19.01.18 -  11.00    ДЮСШ   смт Близнюки - ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова 

5  19.01.18 - 13.00   ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова - ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

6 19.01.18 -  9.00     ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка - ДЮСШ   смт Близнюки

7  19.01.18 - 10.00    ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова - ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків

8  18.01.18 - 14.30     ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова - ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка   0 - 3

9  20.01.18 -  9.00      ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка - ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

10  20.01.18 -  10.00  ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків - ДЮСШ   смт Близнюки

ФІНАЛ - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ смт-Близнюки 3-1 1-3 0-3 3-2 4 2 5     3
2 ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова 1-3 0-3 0-3 1-3 4 0 0     5
3 ДЮСШ «Спартанець» смт Краснопавлівка 3-1 3-0 0-3 3-1 4 3 9     2
4 ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків 3-0 3-0 3-0 3-1 4 4 12     1
5 ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова 2-3 3-1 1-3 1-3 4 1 4     4

 

       

                            Розподіл команд по групам (попередній етап)

                                          Група «А»  (дівчата 2001-2002 р.н.)

1

ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків

 

2

ДЮСШ  смт Золочів

 

3

ДЮСШ  смт Есхар, Чугуївський р-н

 

4

ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

Приймає м.Лозова

5

ДЮСШ м. Дергачі

 

                                 

Календар ігор:  (17-18.12.2017 у Лозовій зіграли к-ди ДЮСШ Лозова (Т), смт Золочів, смт Есхар)

1  ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків - ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова          

2  ДЮСШ  смт Есхар, Чугуївський р-н - ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків

3   ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. ЛозоваДЮСШ  смт Есхар, Чугуївський р-н    3 - 0

4   ДЮСШ смт Золочів - ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова                                0 - 3

5   ДЮСШ  м. Дергачі - ДЮСШ  смт Есхар, Чугуївський р-н

6   ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова  - ДЮСШ  м. Дергачі

ДЮСШ  смт Есхар, Чугуївський р-н - ДЮСШ смт Золочів                          3 - 0

8   ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків - ДЮСШ  м. Дергачі

9   ДЮСШ смт Золочів - ДЮСШ  м. Дергачі

10  ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків - ДЮСШ смт Золочів

Группа А - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ-12 (Ч) м. Харків                    
  ДЮСШ смт Золочів   0 - 3 0 - 3       0      
3 ДЮСШ смт Есхар   3 - 0 0 - 3       3      
4 ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова   3 - 0 3 - 0         6      
5 ДЮСШ  м. Дергачі                    

 

       

 

Група «Б» (дівчата 2001-2002 р.н.)

1

ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

 

2

ДЮСШ  смт В. Бурлук

 

3

ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

 

4

ДЮСШ   смт Близнюки

Приймає смт Близнюки

Календар ігор:

                               11-12. 11.2017    смт Близнюки 

1   ДЮСШ смт Дворічна  - ДЮСШ смт Близнюки

2  ДЮСШ смт В.Бурлук  - ДЮСШ м.Лозова (Н)

3   ДЮСШ смт Близнюки - ДЮСШ  м. Лозова

4   ДЮСШ - смт Дворічна - ДЮСШ смт В.Бурлук

5   ДЮСШ смт В.Бурлук - ДЮСШ смт Близнюки

6   ДЮСШ м. Лозова  - ДЮСШ - смт Дворічна

Группа Б - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ - смт Дворічна 3 - 0 2 -3 2 - 3 3 1 5 7-6 1,166 3
2 ДЮСШ - смт В.Бурлук 0 - 3 0 - 3 0 - 3 3 0 0     4
3 ДЮСШ - м. Лозова (Н) 3 - 2 3 - 0 0 - 3 3 2 5 6-5 1,200 2
4 ДЮСШ - смт Близнюки 3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 3 8     1

                                           Група «В» (дівчата 2001-2002 р.н.)

1

ДЮСШ-11 (Х) м. Харків

Приймає м.Харків

2

ДЮСШ «Олімпія» (А) м. Лозова

 

3

ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

 

4

ДЮСШ «Локомотив» Панютіно, Лозовський р-н

 

5

ДЮСШ-12 (М) м. Харків

 

ГСК прийняла рішення щодо проведення попереднього етапу в групі "В" у м. Лозова і м. Харків

                                                   

Группа В - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ-11 (Х) м. Харків 3-0 0-3 3-0 3-1 4 3 9     2
2 ДЮСШ «Олімпія» (А) м. Лозова 0-3 1-3 3-0 0-3 4 1 3     4
3 ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка 3-0 3-1 3-0 3-1 4 4 12     1
4 ДЮСШ «Локомотив» Панютіно, Лозівськ.р-н 1-3 0-3 0-3 0-3 4 0 0     5
5 ДЮСШ-12 (М) м. Харків 1-3 3-0 1-3 3-0 4 2 6     3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поиск по сайту
Наши партнеры





Ваши комментарии

Павел, команды на турнир уже укомплектованы....

Вход свободный? И может ли принять участие к...

Долгое время я шагал вместе в Анатолием Дмит...

Информеры
Праздники Украины

Наши гости
К нам заходили...
free counters
Рука помощи

Календарь
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Волейбол на TV


Федерация волейбола Харьковской области © 2018. Все права защищены.