Четверг, 19.10.2017, 09:27
Федерация волейбола Харьковской области
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Новости ФВХО [234]
Волейбол Украины [51]
Мировой волейбол [24]
Все о волейболе [1]
Другое [5]
Меню сайта
Каналы ФВХО

Правила волейбола
Популярные ссылки
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Наш сайт сегодня посетили:
volley-kharkiv, sashamikhaylova7

Зарег. на сайте
Всего: 278
Новых за месяц: 6
Новых за неделю: 2
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 2
Модераторов: 1
Проверенных: 0
Обычных юзеров: 275
Из них
Парней: 183
Девушек: 95
Госструктуры
 

Дівчата 2002-2003 р.н.    

12-14 травня у ЛОЗОВІЙ фінішує Чемпіонат Харківської області "Дитяча ліга"

серед команд дівчат (2002-03 р.н.). У фіналі будуть грати 6 команд протягом 3-х днів

Календар фінального етапу:

12.05.17 (пт)

1. 13.30   ДЮСШ Лозова - ДЮСШ Краснопавлівка

2. 14.30  ДЮСШ-12 (Б) - ДЮСШ Близнюки

3. 15.30  ДЮСШ-12 (Ч) - ДЮСШ Есхар

4. 16.30  ДЮСШ Лозова - ДЮСШ-12 (Б)

5. 17.30  ДЮСШ-12 (Ч) - ДЮСШ Близнюки

13.05.17 (сб)

6. 9.00  ДЮСШ Краснопавлівка - ДЮСШ Близнюки

7. 10.30  ДЮСШ Лозова - ДЮСШ Есхар

8. 12.00  ДЮСШ-12 (Б) - ДЮСШ-12 (Ч)

9. 13.30  ДЮСШ Близнюки - ДЮСШ Лозова

10.15.00 ДЮСШ-12 (Ч) - ДЮСШ Краснопавлівка

11. 16.30 ДЮСШ Есхар - ДЮСШ-12 (Б)

14.05.17 (нд)

12. 9.00   ДЮСШ Близнюки - ДЮСШ Есхар

13. 10.30  ДЮСШ-12 (Б) - ДЮСШ Краснопавлівка

14. 12.00  ДЮСШ Лозова - ДЮСШ-12 (Ч)

15.  13.30  ДЮСШ Есхар - ДЮСШ Краснопавлівка

Таблиця результатів ігор фінального етапу

Команди 1 2 3 4 5 6

очки

с\п Коэф. місце
1 ДЮСШ-12 (Б)   0 - 3  2 - 3  3 - 0  1 - 3  1 - 3 4 7/12 0,583 4
2 ДЮСШ - 12 (Ч)  3 - 0  3 - 0  3 - 0  3 - 0  3 - 0 15 15/0 max 1
3 ДЮСШ Лозова  3 - 2  0 - 3  3 - 0   3 - 0  3 - 1 11 12/7 1,714 2
4 ДЮСШ Краснопавлівка  0 - 3  0 - 3  0 - 3  3 - 0  0 - 3 3 3/12 0,25 5
5 ДЮСШ Есхар  3 - 1  0 - 3  0 - 3  0 - 3  0 - 3 3 3/13 0,23 6
6 ДЮСШ Близнюки  3 - 1  0 - 3  1 - 3  3 - 0  3 - 0 9 10/7 1,429 3

 

Група – 1 (6 команд)

09-11 грудня 2016 р., м. Харків, гімназія №46, (метро "Спортивна")

м. Харків ДЮСШ-12 (Б) (066)678-42-12 Брайко Тетяна
2 м. Харків ДЮСШ - 12 (Ч) (097)504-13-81 Наталія Миколаївна
3 смт Золочів ДЮСШ  (095)713-10-84 Микола Данилович
4 м. Харків ДЮСШ - 11 (066)094-16-11 Олександр Рафаельович
5 р-н Чугуївський, с. Есхар ДЮСШ (050)910-06-71 Микола Михайлович
6 м. Дергачі ДЮСШ (050)291-98-26 Олександр Іванович

УВАГА!!! ПРОВЕДЕНО КОРЕКЦІЮ КАЛЕНДАРЯ.

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ (Увага до тренерів! ГСК вирішила провести ігри  у місті Харкові, гімназія №46 (метро "Спортивна")

Ігри між харківськими командами можна провести пізніше (за домовленістю)

1.  10.12.16  10.00  ДЮСШ Золочів  -  ДЮСШ-11 Харків

2.  10.12.16  11.00  ДЮСШ-12 (Б) Харків  - ДЮСШ м. Дергачі

3.  10.12.16  12.00  ДЮСШ - 12 (Ч) Харків - ДЮСШ, Есхар 

4.  10.12.16  13.00  ДЮСШ Дергачі  - ДЮСШ-11 Харків 

5.  10.12.16  14.00  ДЮСШ Золочів - ДЮСШ-12 (Б) Харків

6.   10.12.16  15.00   ДЮСШ - 12 (Ч) Харків - ДЮСШ Дергачі

7.   10.12.16  16.00   ДЮСШ, Есхар -  ДЮСШ Золочів

8.   10.12.16   17.00  ДЮСШ - 12 (Ч) Харків - ДЮСШ - 11, ХАЛАПОВ

9.  11.12.16  10.00    ДЮСШ, Есхар - ДЮСШ-12 (Б) Харків

10. 11.12.16  11.00  ДЮСШ - 12 (Ч) Харків - ДЮСШ Золочів

11.  11.12.16  12.00  ДЮСШ-11 Харків - ДЮСШ, Есхар

12.  11.12.16  13.00  ДЮСШ-12(Б),  Харків - ДЮСШ - 12 (Ч) Харків (за домовленістю сторін)

13.  11.12.16  14.00  ДЮСШ Дергачі - ДЮСШ, Есхар

14.  11.12.16  15.00  ДЮСШ-12 (Б) Харків - ДЮСШ-11 Харків

15.  11.12.16  16.00  ДЮСШ Золочів -  ДЮСШ Дергачі

Таблиця результатів ігор попереднього етапу

Команди 1 2 3 4 5 6

очки

с\п місце
1 ДЮСШ-12 (Б)  0 - 3 3 - 0 3 - 1 3 - 2 3 - 0 11   2
2 ДЮСШ - 12 (Ч) 3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 - 0 15   1
3 смт Золочів 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 1 - 3 0   6
4 ДЮСШ - 11 1 - 3 0 - 3 3 - 0 1 - 3 3 - 1 6   4
5 с. Есхар 2 - 3 0 - 3 3 - 0 3 - 1 3 - 0 10   3
6 м. Дергачі 0 - 3 0 - 3 3 - 1 1 - 3 0 - 3 3   5

 

Дівчата 2002-2003 р.н.    Група – 2 (6 команд)


09-11 грудня 2016 р., м. Лозова (Н)

1 смт Дворічна "Юність"    
2 м. Лозова ДЮСШ (Н)    
3 смт Близнюки ДЮСШ    
4 м. Харків ДЮСШ-12 (Ф)    
5 р-н Лозовський, с. Краснопавлівка ДЮСШ    
6 р-н Лозовський, с. Орелька ДЮСШ    

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ: (050-704-45-50; Наталія Сергіївна)

1. 09.12. 14.00 "Юність", Дворічна  - с. Орелька, р-н Лозовський

2. 09.12. 16.00 ДЮСШ (Н), Лозова  - с. Краснопавлівка, р-н Лозовський

3. 09.12. 15.00 ДЮСШ, смт Близнюки - ДЮСШ-12 (Ф), м. Харків

4. 09.12. 17.00 с. Орелька, р-н Лозовський - ДЮСШ-12 (Ф), м. Харків

5. 11.12. 12.00 с. Краснопавлівка, р-н Лозовський - ДЮСШ, смт Близнюки

6. 11.12. 11.00 "Юність", Дворічна - ДЮСШ (Н), Лозова

7. 10.12. 11.00  ДЮСШ (Н), Лозова - с. Орелька, р-н Лозовський

8. 11.12. 09.00 ДЮСШ, смт Близнюки - "Юність", Дворічна

9. 11.12. 10.00 ДЮСШ-12 (Ф), м. Харків - с. Краснопавлівка, р-н Лозовський

10. 10.12. 14.00 с. Орелька, р-н Лозовський - с. Краснопавлівка, р-н Лозовський

11. 10.12. 12.00 "Юність", Дворічна - ДЮСШ-12 (Ф), м. Харків

12. 10.12. 13.00 ДЮСШ (Н), Лозова - ДЮСШ, смт Близнюки

13. 10.12. 09.00  ДЮСШ, смт Близнюки - с. Орелька, р-н Лозовський

14. 10.12. 15.00 ДЮСШ-12 (Ф), м. Харків - ДЮСШ (Н), Лозова

15. 10.12. 10.00 с. Краснопавлівка, р-н Лозовський - "Юність", Дворічна

 

Таблиця результатів ігор попереднього етапу

Команди 1 2 3 4 5 6 очки

с\п

  місце
1 смт Дворічна 1 -3 0 - 3 3 - 0 0 - 3 3 - 0 6     4
2 м. Лозова (Н) 3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 - 1 3 - 0 15     1
3 смт Близнюки 3 - 0 1 - 3 3 - 0 3 -  0 3 - 0 12     2
4 ДЮСШ-12 (Ф) 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0     6
5 с. Краснопавлівка 3 - 0 1 - 3 0 - 3 3 - 0 3 - 0 9     3
6 с. Орелька 0 - 3 0 - 3 0 - 3 3 - 0 0 - 3 3     5

 

 

Поиск по сайту
Наши партнеры








 

Ваши комментарии
У меня кровь из глаз пошла от новой формы Ло...


...Что же касается еврокубков, то здесь для ...


Информеры
Праздники Украины

Наши гости
К нам заходили...
free counters
Рука помощи

Календарь
«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Волейбол на TV


Федерация волейбола Харьковской области © 2017. Все права защищены.