Пятница, 19.10.2018, 03:17
Федерация волейбола Харьковской области
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Новости ФВХО [291]
Волейбол Украины [57]
Мировой волейбол [26]
Все о волейболе [1]
Другое [5]
Меню сайта
Каналы ФВХО

Правила волейбола
Популярные ссылки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Наш сайт сегодня посетили:


Зарег. на сайте
Всего: 295
Новых за месяц: 3
Новых за неделю: 1
Новых вчера: 1
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 2
Модераторов: 4
Проверенных: 0
Обычных юзеров: 289
Из них
Парней: 192
Девушек: 103
Госструктуры
 

                                                        ХЛОПЦІ 2003-2004 р.н.

1

ДЮСШ-12, м. Харків

Кльонов Євген Іванович

(096)824-28-57

2

ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна

Каща Людмила Анатоліївна

(099)637-28-01

3

ДЮСШ- смт В.Бурлук

Сіренко Сергій Андрійович

(066)311-39-69

4

ДЮСШ- смт Печеніги

Кіценко Анатолій Михайлович

(095)624-99-48

5

ДЮСШ-6 м. Харків

Кожеєв Борис Сергійович

(067)577-45-72

6

ДЮСШ-11 (П) м. Харків

Підобід Михайло Іванович

(050)511-47-16

7

ДЮСШ-8 м. Харків

Кисіль Сергій Вікторович

(050)958-85-68

8

ДЮСШ-11 (2) м. Харків

Халапов Олександр Рафаельович

(066)094-16-11

9

ДЮСШ м. Первомайський (А)

Гуцал Андрій Васильович

(099)379-03-17

УВАГА! 27-29.03 відбудуться завершальні ігри попреднього і фінального етапів у групах у ООШ мікрорайону "Мобіль" с. Пісочин

Проїзд від станції метро "Холодна гора" з платформи №12 (їхати в метро в останньому вагоні; вихід праворуч, потім ліворуч)  до зупинки мікрорайон "Мобіль"  Адреса і к.т.  організації: Куц Сергій Миколайович (096)714-32-57; сел. Пісочин, вул. Технологічна, буд. 4-а, ЗОШ "Мобіль"

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП УВАГА! Надаємо календарі щодо завершення попереднього етапу і проведення фіналу серед команд хлопців 2003-04 р.н.   

 29 березня 2018 р. завершився фінальний етап Чемпіонату Харківської обл. "Дитяча ліга" (хл. 03--04). Результати:

1 місце  -  КДЮСШ-8 ХМР 

2 місце  -  ДЮСШ - 12, м. Харків

3 місце  -  ДЮСШ - 11, м. Харків

 

22  березня 2018 р. (чт)    ДЮСШ-11, м. Харків, ХСШ-155;   Група "Б"

1. 15.00   ДЮСШ - 6  -  ДЮСШ - 11      0 - 3 

2. 16.00   ДЮСШ - 8  -  ДЮСШ - 11-2       3 - 0

3. 17.00  ДЮСШ - 6  -  ДЮСШ - 11-2   1 - 3

4.  18.00  ДЮСШ - 6  -  ДЮСШ - 8        0 - 3

5. 19.00  ДЮСШ - 8  -  ДЮСШ - 11       3 - 0

6.  20.00   ДЮСШ - 11  -  ДЮСШ - 11-2  3 - 0

   Календар ігор    27-28  березня 2018 р. (вт;ср)    ЗОШ "Мобіль";   Група "Б" УВАГА!!! МОЖЛИВІ ЗМІНИ.

                                (23.12.2017    смт Дворічна  відбулися ігри к-д Дворічної, В.Бурлука, Печеніг)

27  березня 2018 р. (вт)

 1  12.00   ДЮСШ  смт Печеніги  -  ДЮСШ-м.Первомайський (А)

2   13.00    ДЮСШ  с. Пісочин  -  ДЮСШ - 8

3   14.00  ДЮСШ-м.Первомайський (А) -  ДЮСШ-12  м. Харків     

4   15.00   ДЮСШ-12  м. Харків  -  ДЮСШ  смт Печеніги     

28  березня 2018 р. (ср)

1   11.00  ДЮСШ «Юність» смт Дворічна -  ДЮСШ-м.Первомайський (А)

2    12.00   ДЮСШ  смт В. Бурлук  -    ДЮСШ-12  м. Харків    

3   13.00   ДЮСШ  с. Пісочин  -  ДЮСШ - 11 (П)

4   14.00   ДЮСШ-м.Первомайський (А) -  ДЮСШ  смт В. Бурлук    

5   15.00    ДЮСШ-12  м. Харків  -  ДЮСШ «Юність» смт Дворічна    

6   16.00    ДЮСШ  с. Пісочин  -  ДЮСШ - 11 - 2   

29 березня 2018 р. (чт)     ФІНАЛ   с. Пісочин, ФОК "Мобіль" (2 команди з кожної групи)

Календар проведення фінального етапу:

1.  1 А    -  2 Б       10.00   ДЮСШ - 8    -    ДЮСШ смт Дворічна   3 - 0

2.  1 Б    -  2 А       11.00  ДЮСШ - 12   -    ДЮСШ - 11 (П)             3 - 2

3.   ГРА ЗА 5 МІСЦЕ   12.00   ДЮСШ с. Пісочин  -  ДЮСШ - 11 - 2    1 - 3

4.   ГРА ЗА  3  МІСЦЕ    13.00    П 1    -  П - 2   ДЮСШ - 11(П)   -  ДЮСШ "Юність" Дворічна    3 -  0

5.   ГРА ЗА  1  МІСЦЕ     14.00   В 1    -  В - 20   КДЮСШ - 8  -   ДЮСШ - 12             3 - 0

 

Розподіл команд по групам (попередній етап)

Група «А» (хлопці 2003-2004 р.н.)

1

 ДЮСШ-12, м. Харків

 

2

ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна

 

 

3

ДЮСШ- смт В.Бурлук

 

4

ДЮСШ- смт Печеніги

 

5

ДЮСШ - Первомайський

 

 Группа А - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ-12, м. Харків 3-0 3-0 3-0 3-0 4 4 12     1
2 ДЮСШ - "Юність", м.Дворічна 0-3 3 - 0 3-0 3-1 4 3 9     2
3 ДЮСШ - смт В.Бурлук 0-3 0 - 3 3-0 3-0 4 2 6     3
4 ДЮСШ- смт Печеніги 0-3 0-3 0-3 1-3 4 0 0     5
5 ДЮСШ- м.Первомайський  0-3 1-3 0-3 3-1 4 1 3     4

                                           Група «Б» (хлопці 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ-8, м. Харків

 

2

ДЮСШ-6, м. Харків

 

3

ДЮСШ-11 (П), м. Харків

 

4

ДЮСШ-11 (2), м. Харків

 

5 ДЮСШ сел. Пісочин Приймає с. Пісочин

Группа Б - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ- 8, м. Харків 3-0 3-0 3-0 3-0 4 4 12     1
2 ДЮСШ-6, м. Харків 0-3 0-3 1-3 0-3 4 0 0     5
3 ДЮСШ-11 (П), м. Харків 0-3 3-0 3-0 3-0 4 3 9     2
4 ДЮСШ-11 - 2,         м. Харків 0-3 3-1 0-3 3-1 4 2 6     3
5 ДЮСШ сел. Пісочин 0-3 3-0 0-3 1-3 4 1 3     4

 

 

 

Поиск по сайту
Наши партнеры





Ваши комментарии

Павел, команды на турнир уже укомплектованы....

Вход свободный? И может ли принять участие к...

Долгое время я шагал вместе в Анатолием Дмит...

Информеры
Праздники Украины

Наши гости
К нам заходили...
free counters
Рука помощи

Календарь
«  Октябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Волейбол на TV


Федерация волейбола Харьковской области © 2018. Все права защищены.