Среда, 24.01.2018, 05:23
Федерация волейбола Харьковской области
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Новости ФВХО [264]
Волейбол Украины [55]
Мировой волейбол [25]
Все о волейболе [1]
Другое [5]
Меню сайта
Каналы ФВХО

Правила волейбола
Популярные ссылки
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Наш сайт сегодня посетили:
montecarloua

Зарег. на сайте
Всего: 286
Новых за месяц: 1
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 2
Модераторов: 3
Проверенных: 0
Обычных юзеров: 281
Из них
Парней: 188
Девушек: 98
Госструктуры
 

                                                       ДІВЧАТА 2003-2004 р.н.

1

ДЮСШ  м. Вовчанськ

Красноруцький Сергій Михайлович

             (097)979-86-44

2

ДЮСШ  смт В. Бурлук

Сіренко Сергій Андрійович

(066)311-39-69

3

ДЮСШ  смт Печеніги

Кищенко Анатолій Михайлович

(096)220-72-03

4

ДЮСШ  смт Золочів

Шарага Микола Денисович

(095)713-10-84

5

ДЮСШ-12 (Л) м. Харків

Гущина Олена

(066)166-08-02

6

ДЮСШ-12 (М) м. Харків

Брайко Тетяна 

(066)678-42-12

7

ДЮСШ-11 (Х) м. Харків

Халапов Олександр Рафаельович

(066)094-16-11

8

ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

Рубан Тетяна Василывна

(050)221-07-83

9

ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

Чередніченко Наталія Сергіївна 

(050)704-45-50

10

ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

Дудченко Юрій Анатолійович

(098)284-51-86

11

ДЮСШ  с. Орілька

Вінник Андрій Олександрович

              (097)811-42-65;       

             (099)625-98-13

12

ДЮСШ   смт Близнюки

Черкас Світлана Іванівна

(066)006-25-04

13

ДЮСШ м. Первомайський

Савіна Жанна Юріївна

(066)926-13-14

14

ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

Каща Людмила Анатоліївна

(099)637-20-01

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ ЗФОРМОВАНО ФІНАЛЬНУ ШІСТКУ:

1.  ДЮСШ -12 місто  Харків

2.  ДЮСШ м. Первомайський

3.  ДЮСШ-12 (М) м.Харків

4.   ДЮСШ-11 (Х) м.Харків

5.   ДЮСШ смт  Краснопавлівка

6.   ДЮСШ смт Близнюки

ГСК звертається до представників команд за пропозиціями щодо міста та дати проведення ФІНАЛУ

Турнірна таблиця фінального етапу

Назва команди 1 2 3 4 5 6 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків                      
2 ДЮСШ м. Первомайський                      
3 ДЮСШ-12 (М) м.Харків                      
4 ДЮСШ-11 (Х) м.Харків                      
5 ДЮСШ смт Краснопавлівка                      
6 ДЮСШ смт Близнюки                      

 

                                            Розподіл команд по групам (попередній етап)

                                                   Група «А»івчата 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ-12 (Л) м. Харків

 

2

ДЮСШ  смт Золочів

ВІДМОВА

3

ДЮСШ  смт Печеніги

ВІДМОВА

4

ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

 

5

ДЮСШ м. Первомайський

Приймає м.Первомайський

Ігри попереднього етапу відбудуться у м. Первомайський  15 (пт) грудня 2017 р.

КАЛЕНДАР ІГОР  (15 ГРУДНЯ 2017 Р.)

11.30  ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова - ДЮСШ м. Первомайський

12.30  ДЮСШ-12 м. Харків  -  ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова 

13.30  ДЮСШ м. Первомайський  -  ДЮСШ-12 м. Харків

Группа А - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ -12 місто  Харків 3-0 3-0 2 2 6     1
2 ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова 0-3 2-3 2 0 1     3
3 ДЮСШ м. Первомайський 0-3 3-2 2 1 2     2

 

 

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗМІНИ СКЛАДУ груп "Б" і "В"

                                            Група «Б»івчата 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ  м. Вовчанськ

Приймає м. Харків

2

ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

 

3

ДЮСШ  смт В. Бурлук

 

4

ДЮСШ-12 (М) м. Харків

 

5                   ДЮСШ-11 (Х) м. Харків команду переведено з групи "В"

ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП ЗАПЛАНОВАНО НА 09-10.12.2017 р. у м. Харкові (гімназія №46; ст.Метро "Спортивна")

Календар ігор:   Чекаємо пропозиції від тренерів...  Перед початком відбудеться ліцензування. До зустрічі!!!

                                09-10.12.2017    м. Харків

                                               09.12.2017 (субота)

1    11.00   ДЮСШ-12 (М) м. Харків - ДЮСШ  смт В. Бурлук     3 - 0

2   12.00    ДЮСШ-11 (Х) м. Харків -  ДЮСШ  м. Вовчанськ      3 - 0

3   13.00   ДЮСШ-12 (М) м. Харків  -  ДЮСШ «Юність» смт Дворічна  3 - 0

4   14.00    ДЮСШ-11 (Х) м. Харків  -  ДЮСШ  смт В. Бурлук      0 - 3

5   15.00    ДЮСШ  м. Вовчанськ   -   ДЮСШ «Юність» смт Дворічна  3 - 0

                                              10.12.2017  (неділя) 

6   11.00   ДЮСШ-12 (М) м. Харків -  ДЮСШ  м. Вовчанськ

7   13.00    ДЮСШ-11 (Х) м. Харків  -  ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

8   12.00    ДЮСШ  м. Вовчанськ   -   ДЮСШ  смт В. Бурлук

9  15.00   ДЮСШ-11 (Х) м. Харків - ДЮСШ-12 (М) м. Харків

10  14.00  ДЮСШ «Юність» смт Дворічна - ДЮСШ  смт В. Бурлук

Группа Б - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ м. Вовчанськ 3 - 0 3 - 0 3 - 2 0 - 3 4 3 8 9/5 1,80 3
2 ДЮСШ - "Юність", м.Дворічна 0 - 3 3 - 0 0 - 3 0 - 3 4 1 3 3/9 0,333 4
3 ДЮСШ - смт В.Бурлук 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 4 0 0 0/12 min 5
4 ДЮСШ-12 (М) м.Харків 2 - 3 3 - 0 3 - 0 3 - 2 4 3 9 11/5 2,200 2
5 ДЮСШ-11 (Х) м.Харків 3 - 0 3 - 0 3 - 0 2 - 3 4 3 10 11/3 3,666 1

                                              Група «В»івчата 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ   смт Близнюки

 

2

ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

 

3

ДЮСШ  с. Орілька

 

4

ДЮСШ- Первомайський р-н

додано команду

5

ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

Приймає м.Лозова

Календар ігор:

                                15-16.12.2017    м. Лозова (ЛФ ХАДК)

                                               15.12.2017 (п'ятниця) cуддя Хлопенко В.І.

1   10.00      ДЮСШ  с. Орілька  -  ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

2    11.00     ДЮСШ   смт Близнюки  -  ДЮСШ- Первомайський р-н

3    12.00    ДЮСШ  с. Орілька  -  ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

4   13.00  ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова  -  ДЮСШ- Первомайський р-н

5   14.00  ДЮСШ   смт Близнюки   -   ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

                                              16.12. 2017  (субота) 

6   9.00     ДЮСШ  с. Орілька  -   ДЮСШ   смт Близнюки

7   10.00   ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова  -  ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

8   11.00    ДЮСШ- Первомайський р-н  -   ДЮСШ  с. Орілька

9  12.00 ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова -  ДЮСШ   смт Близнюки

10  13.00  ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка  - ДЮСШ- Первомайський р-н

Группа Б - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ смт Близнюки 2-3 3-0 3-0 3-0 4 3 10     2
2 ДЮСШ Краснопавлівка 3-2 3-0 3-0 3-1 4 4 11     1
3 ДЮСШ Орілька 0-3 0-3 3-0 0-3 4 1 3     4
4 ДЮСШ-Первомайський р-н 0-3 0-3 0-3 0-3 4 0 0     5
5 ДЮСШ - "Олімпія" (Н) м.Лозова 0-3 1-3 3-0 3-0 4 2 6     3

 

 

Поиск по сайту
Наши партнеры






 

Ваши комментарии
Нержавеющий пруток цена. Мы предлагаем обшир...

Керамическая плитка. Компания «Гончарное Рем...

Круто!!! Альянс молодцы!!!

ахахаха Чмиль, Косяк, Михно селяне))))))))))...

Информеры
Праздники Украины

Наши гости
К нам заходили...
free counters
Рука помощи

Календарь
«  Январь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Волейбол на TV


Федерация волейбола Харьковской области © 2018. Все права защищены.