Среда, 22.08.2018, 05:51
Федерация волейбола Харьковской области
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Новости ФВХО [287]
Волейбол Украины [57]
Мировой волейбол [26]
Все о волейболе [1]
Другое [5]
Меню сайта
Каналы ФВХО

Правила волейбола
Популярные ссылки
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Наш сайт сегодня посетили:


Зарег. на сайте
Всего: 292
Новых за месяц: 1
Новых за неделю: 1
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 2
Модераторов: 3
Проверенных: 0
Обычных юзеров: 287
Из них
Парней: 190
Девушек: 102
Госструктуры
 

                                                       ДІВЧАТА 2003-2004 р.н.

1

ДЮСШ  м. Вовчанськ

Красноруцький Сергій Михайлович

             (097)979-86-44

2

ДЮСШ  смт В. Бурлук

Сіренко Сергій Андрійович

(066)311-39-69

3

ДЮСШ  смт Печеніги

Кищенко Анатолій Михайлович

(096)220-72-03

4

ДЮСШ  смт Золочів

Шарага Микола Денисович

(095)713-10-84

5

ДЮСШ-12 (Л) м. Харків

Гущина Олена

(066)166-08-02

6

ДЮСШ-12 (М) м. Харків

Брайко Тетяна 

(066)678-42-12

7

ДЮСШ-11 (Х) м. Харків

Халапов Олександр Рафаельович

(066)094-16-11

8

ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

Рубан Тетяна Василывна

(050)221-07-83

9

ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

Чередніченко Наталія Сергіївна 

(050)704-45-50

10

ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

Дудченко Юрій Анатолійович

(098)284-51-86

11

ДЮСШ  с. Орілька

Вінник Андрій Олександрович

              (097)811-42-65;       

             (099)625-98-13

12

ДЮСШ   смт Близнюки

Черкас Світлана Іванівна

(066)006-25-04

13

ДЮСШ м. Первомайський

Савіна Жанна Юріївна

(066)926-13-14

14

ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

Каща Людмила Анатоліївна

(099)637-20-01

01 квітня 2018 р. завершився фінальний етап Чемпіонату Харківської області

"Дитяча ліга" (дівчата 03 р.н. і молодші)

Вітаємо ЧЕМПІОНА  і призерів:

1 місце - ДЮСШ-12, м. Харків (тр. Четверікова Н.М.)

2 місце - ДЮСШ смт Близнюки (тр. Черкас С.І.)

3 місце - ДЮСШ смт Краснопавлівка (тр. Дудченко Ю.А.)

КАЛЕНДАР ІГОР ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ

30 БЕРЕЗНЯ 2018 (ПТ)

1   10.00  ДЮСШ смт Краснопавлівка  -  ДЮСШ-11 (Х) м.Харків

2    11.00   ДЮСШ-12 (Б) м.Харків  -  ДЮСШ м. Первомайський

3    12/00   ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків  -   ДЮСШ смт Близнюки

4    13/00   ДЮСШ-11 (Х) м.Харків  -   ДЮСШ м. Первомайський

5    14/00   ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків   -   ДЮСШ смт Краснопавлівка

6    15/00   ДЮСШ-12 (Б) м.Харків  -  ДЮСШ смт Близнюки

31 БЕРЕЗНЯ 2018 (CБ)

1   10.00    ДЮСШ-11 (Х) м.Харків  -   ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків

2    11.00       ДЮСШ-12 (Б) м.Харків  -   ДЮСШ смт Краснопавлівка

3   12.00      ДЮСШ смт Близнюки   -    ДЮСШ м. Первомайський

4   13/00      ДЮСШ-11 (Х) м.Харків  -  ДЮСШ-12 (Б) м.Харків

5   14/00      ДЮСШ м. Первомайський  -  ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків

6    15/00      ДЮСШ смт Близнюки  -  ДЮСШ смт Краснопавлівка

1 КВІТНЯ 2018 (НД)

1   10.00   ДЮСШ смт Краснопавлівка  -  ДЮСШ м. Первомайський

2    11.00    ДЮСШ-11 (Х) м.Харків   -    ДЮСШ смт Близнюки

3    12.00    ДЮСШ-12 (Б) м.Харків   -     ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків

Турнірна таблиця фінального етапу

Назва команди 1 2 3 4 5 6 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце с/о коэф очк
1 ДЮСШ-12 (Ч) м.Харків 3-0 3-0 3-0 3-0 3-1 5 5 15 15-1 15,00 1    
2 ДЮСШ м. Первомайський 0-3 0-3 1-3 1-3 0-3 5 0 -1 2-12 0,167 6    
3 ДЮСШ-12 (Б) м.Харків 0-3 3-0 3-1 0-3 3-0 5 3 9 9-7 1,286 4    
4 ДЮСШ-11  м.Харків 0-3 3-1 1-3 0-3 1-3 5 1 3 2-12 0,167 5    
5 ДЮСШ смт Краснопавлівка 0-3 3-1 3-0 3-0 1-3 5 3 9 10-7 1,43 3 371-349 1,063
6 ДЮСШ смт Близнюки 1-3 3-0 0-3 3-1 3-1 5 3 9 10-7 1,43 2 395-313 1,261

                                             Розподіл команд по групам (попередній етап) 

                                                   Група «А»івчата 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ-12 (Л) м. Харків

 

2

ДЮСШ  смт Золочів

ВІДМОВА

3

ДЮСШ  смт Печеніги

ВІДМОВА

4

ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова

 

5

ДЮСШ м. Первомайський

Приймає м.Первомайський

Ігри попереднього етапу відбудуться у м. Первомайський  15 (пт) грудня 2017 р.

КАЛЕНДАР ІГОР  (15 ГРУДНЯ 2017 Р.)

11.30  ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова - ДЮСШ м. Первомайський

12.30  ДЮСШ-12 м. Харків  -  ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова 

13.30  ДЮСШ м. Первомайський  -  ДЮСШ-12 м. Харків

Группа А - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ -12 місто  Харків 3-0 3-0 2 2 6     1
2 ДЮСШ «Олімпія» (Т) м. Лозова 0-3 2-3 2 0 1     3
3 ДЮСШ м. Первомайський 0-3 3-2 2 1 2     2

 

 

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗМІНИ СКЛАДУ груп "Б" і "В"

                                            Група «Б»івчата 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ  м. Вовчанськ

Приймає м. Харків

2

ДЮСШ «Юність» смт Дворічна

 

3

ДЮСШ  смт В. Бурлук

 

4

ДЮСШ-12 (М) м. Харків

 

5                   ДЮСШ-11 (Х) м. Харків команду переведено з групи "В"

ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП ЗАПЛАНОВАНО НА 09-10.12.2017 р. у м. Харкові (гімназія №46; ст.Метро "Спортивна")

Группа Б - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ м. Вовчанськ 3 - 0 3 - 0 3 - 2 0 - 3 4 3 8 9/5 1,80 3
2 ДЮСШ - "Юність", м.Дворічна 0 - 3 3 - 0 0 - 3 0 - 3 4 1 3 3/9 0,333 4
3 ДЮСШ - смт В.Бурлук 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 4 0 0 0/12 min 5
4 ДЮСШ-12 (М) м.Харків 2 - 3 3 - 0 3 - 0 3 - 2 4 3 9 11/5 2,200 2
5 ДЮСШ-11 (Х) м.Харків 3 - 0 3 - 0 3 - 0 2 - 3 4 3 10 11/3 3,666 1

                                              Група «В»івчата 2003-2004 р.н.)

1

ДЮСШ   смт Близнюки

 

2

ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

 

3

ДЮСШ  с. Орілька

 

4

ДЮСШ- Первомайський р-н

додано команду

5

ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

Приймає м.Лозова

Календар ігор:

                                15-16.12.2017    м. Лозова (ЛФ ХАДК)

                                               15.12.2017 (п'ятниця) cуддя Хлопенко В.І.

1   10.00      ДЮСШ  с. Орілька  -  ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова

2    11.00     ДЮСШ   смт Близнюки  -  ДЮСШ- Первомайський р-н

3    12.00    ДЮСШ  с. Орілька  -  ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

4   13.00  ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова  -  ДЮСШ- Первомайський р-н

5   14.00  ДЮСШ   смт Близнюки   -   ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

                                              16.12. 2017  (субота) 

6   9.00     ДЮСШ  с. Орілька  -   ДЮСШ   смт Близнюки

7   10.00   ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова  -  ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка

8   11.00    ДЮСШ- Первомайський р-н  -   ДЮСШ  с. Орілька

9  12.00 ДЮСШ «Олімпія» (Н) м. Лозова -  ДЮСШ   смт Близнюки

10  13.00  ДЮСШ «Спартанець», смт Краснопавлівка  - ДЮСШ- Первомайський р-н

Группа Б - турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ смт Близнюки 2-3 3-0 3-0 3-0 4 3 10     2
2 ДЮСШ Краснопавлівка 3-2 3-0 3-0 3-1 4 4 11     1
3 ДЮСШ Орілька 0-3 0-3 3-0 0-3 4 1 3     4
4 ДЮСШ-Первомайський р-н 0-3 0-3 0-3 0-3 4 0 0     5
5 ДЮСШ - "Олімпія" (Н) м.Лозова 0-3 1-3 3-0 3-0 4 2 6     3

 

 

Поиск по сайту
Наши партнеры





Ваши комментарии

Павел, команды на турнир уже укомплектованы....

Вход свободный? И может ли принять участие к...

Долгое время я шагал вместе в Анатолием Дмит...

Информеры
Праздники Украины

Наши гости
К нам заходили...
free counters
Рука помощи

Календарь
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Волейбол на TV


Федерация волейбола Харьковской области © 2018. Все права защищены.