Четверг, 19.04.2018, 15:32
Федерация волейбола Харьковской области
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Новости ФВХО [281]
Волейбол Украины [57]
Мировой волейбол [25]
Все о волейболе [1]
Другое [5]
Меню сайта
Каналы ФВХО

Правила волейбола
Популярные ссылки
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Наш сайт сегодня посетили:
kiosik

Зарег. на сайте
Всего: 288
Новых за месяц: 1
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 2
Модераторов: 3
Проверенных: 0
Обычных юзеров: 283
Из них
Парней: 189
Девушек: 99
Госструктуры
 

                                                    ХЛОПЦІ 2005-2006 р.н.

1

ДЮСШ-12, м. Харків

Кльонов Євген Іванович

(096)824-28-57

2

ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна

Каща Людмила Анатоліївна

Домнін Володимир Миколайович

(099)637-28-01

(050)400-11-40

3

ДЮСШ-11 (П), м. Харків

Підобід Михайло Іванович

(050)511-47-16

4

ДЮСШ- смт В.Бурлук

Сіренко Сергій Андрійович

(066)311-39-69

5

ДЮСШ-11 (Х), м. Харків

Халапов Олександр Рафаельович

(066)094-16-11

6

ДЮСШ м. Первомайський (А)

Гуцал Андрій Васильович

(099)379-03-17

7

ДЮСШ м. Первомайський (Л)

Вінокуренко Валерія Геннадіївна

(066)363-50-76

8

ДЮСШ с. Липці

Голданський Вадим Леонідович

(068)314-53-88

9

ДЮСШ – 8  м. Харків

Кисіль Сергій Вікторович

(050)958-85-68

10

ДЮСШ м. Дергачі

Дудолад Наталія Григоріївна

(095)083-24-61

Календар фінального етапу XVI Чемпіонату Харківської обл. "Дитяча ліга" (хлопці 2005-06 р.н.)

 1. ДЮСШ – 11  м. Харків     -  ДЮСШ – 12  м. Харків   (25.04.18)

 2. ДЮСШ  В. Бурлук     -        ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна  (до 28.04.18)

28 квітня 2018 р. (СБ)   С/К  ХНАУ ім. Докучаєва (ст. М "Індустріальна", мікроавтобус №200 (до кінцевої зупинки) 

УВАГА!!! ЧАС МОЖЕ ЗМІНИТИСЯ...

3.  13.00   ДЮСШ  В. Бурлук     -        ДЮСШ м. Первомайський (Л)

4.    13.45      ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна    -    ДЮСШ – 11  м. Харків

5.  14.30   ДЮСШ – 12  м. Харків   -      ДЮСШ  В. Бурлук

6.  15.15   ДЮСШ – 11  м. Харків   -      ДЮСШ  В. Бурлук

7.  16.00   ДЮСШ – 12  м. Харків    -    ДЮСШ м. Первомайський (Л)

29 квітня 2018 р. (НД)   С/К  ХНАУ ім. Докучаєва

8.  10.00   ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна  -   ДЮСШ м. Первомайський (Л)

9.   10.45  ДЮСШ м. Первомайський (Л)  -   ДЮСШ – 11  м. Харків

10.  11.30  ДЮСШ – 12  м. Харків   -   ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна

Турнірна таблиця фінального етапу

Назва команди 1 2 3 4 5 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце с/о коэф очк
1 ДЮСШ смт Дворічна                        
2 ДЮСШ - 11(П) м.Харків                        
3 ДЮСШ смт В.Бурлук                        
4 ДЮСШ м. Первомайський                        
5 ДЮСШ - 12 м. Харків                        

     

                 

 

Розподіл команд по групам (попередній етап)

                                                      Група «А»лопці 2005-2006 р.н.)

1

ДЮСШ м. Первомайський (Л)

 

2

ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна

Приймає смт Дворічна

3

ДЮСШ- смт В.Бурлук

 

4

ДЮСШ-11 (П), м. Харків

 

5

ДЮСШ м. Дергачі

 

Календар ігор:

                               25-26. 11.2017    смт Дворічна   

1   ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна  - ДЮСШ, смт  В.Бурлук

2   ДЮСШ - 11(П)  м. Харків  - ДЮСШ - м. Первомайський (Л)

3   ДЮСШ "Юність"  смт Дворічна  - ДЮСШ - м. Первомайський (Л)

4   ДЮСШ смт В.Бурлук - ДЮСШ - 11(П)  м. Харків

5   ДЮСШ - м. Первомайський (Л)  - ДЮСШ смт  В.Бурлук

6   ДЮСШ - 11(П)  м. Харків  - ДЮСШ- «Юність», смт Дворічна

Группа "А" - Турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ - м. Первомайський н/я н/я н/я н/я н/я н/я     н/я
2 ДЮСШ "Юність"  смт Дворічна ___ 2-0 2-0 2 2 6     1
3 ДЮСШ  смт В. Бурлук ___ 0-2 1-2 2 0 0     3
4 ДЮСШ - 11(П) м. Харків ___ 0-2 2-1 2 1 2     2

                      Примітка:   н/я - означає неявку команди на змагання.                     

                                               Група «Б»лопці 2005-2006 р.н.)

1

ДЮСШ-11 (Х), м. Харків

Приймає м. Харків

2

ДЮСШ-12 м. Харків

 

3

ДЮСШ м. Первомайський (А)

 

4

ДЮСШ, с Липці

ВІДМОВА

5

ДЮСШ – 8  м. Харків

 

Календар ігор:

                               16-17. 12.2017    м. Харків (гімназія №46)

16 грудня 2017 р. (СУДДЯ  ШЕВЧЕНКО Б.)

1   09.30   ДЮСШ - 11 м. Харків   - ДЮСШ - 12 м. Харків       2 - 0

2   10.15   ДЮСШ - 12  м. Харків  - ДЮСШ - 8 м. Харків

3   11.00   ДЮСШ - 11 м. Харків  - ДЮСШ - м. Первомайський (Л)

4   11.45   ДЮСШ - м. Первомайський (Л)   -   ДЮСШ - 8  м. Харків

17 грудня 2017 р.

5   11.30   ДЮСШ - м. Первомайський (Л)  - ДЮСШ - 12 м.  Харків

6   12.15   ДЮСШ - 11  м. Харків  - ДЮСШ  - 8  м. Харків

 

Группа "Б" - Турнірна таблиця

Назва команди 1 2 3 4 Ігри Перемоги Очки с/п Коеф. Місце
1 ДЮСШ - 11(Х) м. Харків 2-0 1-2 2-0 3 2 7     2
  ДЮСШ - 12   м. Харків 0-2 0-2 2-0 3 1 3     3
  СШ  - м. Первомайський 2-1 2-0 2-0 3 3 8     1
4 ДЮСШ - 8   м. Харків 0-2 0-2 0-2 3 0 0     4

                                 

 

Поиск по сайту
Наши партнеры






 

Ваши комментарии

Я просто хочу сказать спасибо


Круто!!! Альянс молодцы!!!

Информеры
Праздники Украины

Наши гости
К нам заходили...
free counters
Рука помощи

Календарь
«  Апрель 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Волейбол на TV


Федерация волейбола Харьковской области © 2018. Все права защищены.