17:33
2 ігровий день чемпіонату України «Дитяча Ліга» з волейболу серед дівчат 2005 р.н. сезону 2020/2021

Чемпіонат України «Дитяча Ліга» з волейболу серед дівчат 2005 р.н. сезону 2020/2021 I тур м.Харків 2 ігровий день 24 травня в спортивному комплексі Харківського професійного коледжу спортивного профілю відбувся другий ігровий день першого туру чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга», серед дівчат 2005 року народження. Розпочинали програму ігрового дня команди КЗ «ХФКСП» ХОР та ДЮСШ ЗАЕС – ЗОДЮСШ (м.Енергодар). Харківяни розпочали гру, емоційно святкували кожен м’яч і впевнено записали перші два сети на свою користь (25:20, 25:15). За такою ж схемою йшла гра і в наступному сеті – харківські дівчата вели у рахунку 21-15. Та саме з цього моменту їхні суперниці заграли спокійніше, а як наслідок - результативніше.

Спочатку їм вдалося зрівняти рахунок. А потім і здобути перемогу в четвертому сеті (22-25). На емоційному підйомі вони провели четверту партію, у якій весь час вели в рахунку і впевнено записали її собі в актив (20:25). В п’ятому, скороченому сеті, юні харківчанки вдало стартували (7-3), після хвилинної перерви суперниці зробили спробу зрівняти рахунок (8-7). А після зміни сторін вдала серія подач вирішиля долю цього поєдинку на користь команди КЗ «ХФКСП» ХОР (15:7)!

Цією перемогою дівчата гарантували собі вихід до фінальної частини змагань. Другу путівку до фіналу «забронювали» волейболістки Полтавської СДЮШОР-2, здобувши «суху» перемогу над дівчатами ДЮСШ м.Первомайський (25:20, 27:25, 25:12). Остаточне розташування команд в 1 турі Харківської групи визначиться після завтрашніх ігор. Розклад наступних ігор: 25.05.2021 10:00 – 12:00 КЗ «ХФКСП» ХОР - КЗ Полтавська СДЮШОР-2 12:00 – 14:00 ДЮСШ м.Первомайський - ДЮСШ ЗАЕС – ЗОДЮСШ (м.Енергодар)