15:59
П’ятий тур чемпіонату – боротьба триває!

П’ятнадцятого грудня на ігровому майданчику ДЮКФП «Юність» відбувся п’ятий тур першості Дворічанського району. Цього разу розпочинали ігровий день команди «Нива» та «Родина».

"Нива" - "Родина" 0:3 (21:25; 14:25; 20:25);

(с.Вільшана) (с.Жовтневе)

В цій грі самим напруженим і цікавим вийшов перший сет. Вільшанці декілька раз заблокували суперника з краю сітки, вдало подавав Максим Бабай і в середині сету «Нива» мала відрив у 5 очок (17:12). Але з цього моменту суперник «відповів» серією подач і змістив акцент в атаках у центр сітки. За такої гри «Родина» зуміла спочатку зрівняти рахунок, а потім і виграти стартовий сет. В двох наступних сетах гравці «Родини» вже не віддавали ініціативу супернику і довели гру до впевненої перемоги.

В цій грі кращими були визнані М.Бабай («Нива») та М.Серик («Родина»).

"Виселок" - "Ветеран" 0:3 (13:25; 21:25; 24:26);

(с.В.Виселок) (збірна «Ветеран»)

На відміну від першої гри, в наступному поєдинку напруга боротьби зростала з кожною партією. Розпочали команди рівно (6:6), а потім збірна ветеранів впевнено набирала очки за рахунок подач і атак першим темпом, довівши перевагу в першому сеті до двократної.

А от в наступних сетах молоді гравці «Виселка» зуміли перестроїтись під гру суперника і нав’язати йому боротьбу. В третьому сеті «Виселок» заграв настільки впевнено, що довів рахунок навіть до "більше-менше”, що відразу викликало палку підтримку на трибунах. Досвід допоміг ветеранам зіграти надійно в заключних двох атаках і оформити «суху» перемогу, зберігши за собою лідируючу позицію в чемпіонаті.

Кращими гравцями матчу визнані В.Рубцов (збірна «Ветеран») та Ю.Жила («Виселок»).

"Факел" - "Оскіл" 3:1 (25:18; 15:25; 25:21; 25:21);

(с.Колодязне) (с.Тополі)

Наступною була гра між «сусідами» в турнірній таблиці – командами «Факел» та «Оскіл». Численні вболівальники чекали саме на цю гру, бо обидва спортивні колективи грою доводять свої «претензії» на місце в трійці кращих команд районного чемпіонату. Стартував краще «Факел», вже до середини партії здобувши п’ятиочковий гандикап, який і зберіг до кінця сету. На такий хід подій «Оскіл» відповів швидкими атаками з краю сітки у виконанні О.Промського та В.Васильця і вирівняв хід поєдинку більш ніж впевнено здобувши перемогу в другому сеті. Третій сет до кінця другого десятка проходив за рівною боротьби. Чотири результативні атаки Богдана Семененко в кінцівці схилили чашу терезів на користь «Факела».

В четвертому сеті «Факел» з самого початку вийшов вперед результативно атакуючи з різних зон. Топільчанам не хватало атак першим темпом і за такої гри декілька помилок в атаці вирішили долю сету і гри в цілому. «Факел» набрав три очки і разом з ветеранами продовжує очолювати турнірну гонку. А от «Оскіл» після цієї поразки поступився третьою сходинкою команді «Родина».

Кращими гравцями в цьому протистоянні визнані - О.Коваленко («Оскіл») та Б.Семененко («Факел»).

"Колос" - "Виселок" 3:0 (25:17; 25:17; 25:19);

(с.Рідкодуб) (с.В.Виселок)

Закривала ігровий день п’ятого туру гра команд «Колос» і «Виселок». В дебюті кожної партії суперники обмінювались гострими атаками. Та потім, більш збалансована рідкодубівська команда, реалізуючи свою перевагу в атаці і на блоці, впевнено доводила гру до перемоги в партії. Це перша перемога команди «Колос» в цьогорічному чемпіонаті. Ця вікторія принесла команді повноцінні три очки і дозволила включитись в гонку за лідерами змагань, змінивши останню строчку на п’яту сходинку турнірної таблиці.

А.Жовтань був визнаний кращим гравцем в цієї гри у «Виселка», а в «Колосі» кращим визнали В.Хаботу.

За два тури до кінця першого кола чемпіонату склалась така турнірна ситуація: лідирують команди «Ветеран» та «Факел» - в них по 11 залікових балів, на третьому місці, маючи гру в запасі, знаходиться «Родина» - 7 балів, потім розташувались «Оскіл» - 6, «Колос» - 4, «Нива» - 2 і замикає таблицю з 1 балом команда «Виселок».

Наступний, шостий тур чемпіонату Дворічанського району з волейболу відбудеться 22 грудня.