14:02
Переможна хода команди ВК ,,Андріївка’’

26 березня у спортивному залі ПТУ-60 смт Кегичівка розігрувався кубок  району з волейболу з нагоди закриття зимового спортивного сезону. На початку розіграшу відбулось нагородження кращих спортсменів, переможців та призерів першості – це команди: ВК ,,Андріївка’’ – переможець,  ,,Група здоров’я’’ – срібний призер та  „Колос” Кегичівка – бронзовий призер.

Під час розіграшу кубка „Колос” Кегичівка   програв   ВК ,,Андріївка’’  0-2,  ,,Група здоров’я’’ перемогла   „Старт’’ Рояківка 2-0 та поступилась   ВК ,,Андріївка’’ 0-2. Волейболісти з с. Андрвївки стали володарем кубка закриття зимового спортивного сезону.

7

З 22 очками переможцем першості району з волейболу стала команда ВК ,,Андріївка’’,  у групи ,,Здоров’я’’ – 20 очок – 2 місце, на третьому місці команда   „Колос” Кегичівка – 18 очок.

Завідувач сектором у справах
молоді та спорту   РДА                                                                    Л.Квока

Категорія: Новости ФВХО | Переглядів: 594 | Додав: volley-kharkiv | Рейтинг: 5.0/3