10:13
Третій тур – зміна лідера!

Черговий, третій тур першості Дворічанського району відбувся двадцять четвертого листопада на ігровому майданчику ДЮКФП «Юність».

"Колос" - "Родина" 1:3 (25:17; 14:25; 20:25; 18:25);

(с.Рідкодуб) (с.Жовтневе)

В першій грі туру рідкодубівський «Колос» зустрічався з командою «Родина», переможцем першості 2012-2013рр., яка цією «календарною» грою тільки розпочинала свою участь в турнірі. В першому сеті «Колос» зіграв зібрано, з гарним емоційним настроєм і впевнено переміг, здивувавши цим багатьох вболівальників. Але другий сет, не впоравшись з подачею суперника, рідкодубівці провалили. В наступних двох сетах «Родина» здобула впевнену перемогу завдяки більш узгодженим діям в атаці.

В цьому матчі кращими гравцями були визнані С.Довгополий («Колос») та В.Мальцев («Родина»).

"Родина" - "Ветеран" 2:3 (25:21; 15:25; 27:25; 19:25; 8:15);

(с.Жовтневе) (збірна «Ветеран»)

В другій грі цього ігрового дня зустрічались команди протистояння яких добре відоме вболівальникам – "Родина” та "Ветеран”. В минулому році саме ці команди вирішували долю золотих нагород першості району. А вже в цьому сезоні, в минулі вихідні, саме зустріч цих суперників у волейбольному фіналі спартакіади з нагоди свята Дня працівників сільського господарства, стала прикрасою всього спортивного свята. Як і в тій грі, командам, щоб виявити сильнішого, знадобилось зіграти всі відведені регламентом партії, але цього разу вже ветерани були сильнішими на тай-брейку.

Кращими гравцями матчу визнані С.Коваленко (збірна «Ветеран») та Д.Дацик («Родина»).

"Оскіл" - "Нива" 3:1 (25:21; 25:17; 24:26; 25:17);

(с.Тополі) (с.Вільшана)

На третій тур першості вільшанська «Нива» підсилила свій склад ще двома гравцями і нарешті мала змогу виступити в збалансованому складі. Як результат - вболівальники стали свідками рівної гри, де кожний суперник мав свої результативні моменти. Перемога «Оскола» з рахунком 3:1 зберегла за ними третю сходинку турнірної таблиці.

Кращими гравцями в цій грі визнані волейбольні «диспетчери» цих колективів - О.Коваленко («Оскіл») та А.Ткачов («Нива»).

"Нива" - "Факел" 0:3 (20:25; 19:25; 21:25);

(с.Вільшана) (с.Колодязне)

В цій парі фаворитом виглядав «Факел». Цей молодий колектив в нинішньому році демонструє значний прогрес у своїх діях і вже здобув дві перемоги в двох попередніх турах. І в цій грі колодязнянський «Факел» здолав опір вільшанців у трьох сетах, здобувши ще три очки в свій турнірний доробок. Ця перемога дала змогу колодязнянцям зрівнятись зі збірною ветеранів за кількістю набраних очок і очолити турнірну таблицю за додатковими показниками.

Кращими кравцями в «Ниві» визнаний А.Власенко, в команді «Факел» - Г.Сахнюк.