00:01
ЗОЛОТИЙ ФІНІШ ДВОРІЧАН

Радісна звістка надійшла на Дворічанщину наприкінці осені. Після остаточних підрахунків і підведення підсумків змагального періоду за 2016 рік, переможцем обласної Спартакіади з видів спорту (2 група – сільські райони), четвертий рік поспіль стала команда фізкультурників і спортсменів Дворічанського району. ЗНАЧНИМИ УСПІХАМИ ТРАДИЦІЙНО ВІДЗНАЧИЛИСЯ ВОЛЕЙБОЛІСТИ. ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РІК ВИХОВАНЦІ ТРЕНЕРІВ З ВОЛЕЙБОЛУ (В.І.Глушко – чоловіки та Л.А.КАЩА – жінки) ДОБИВАЮТЬСЯ ЗНАЧНИХ УСПІХІВ НА ЗМАГАННЯХ РІЗНОГО РІВНЯ І ЗАДАЮТЬ ТОН У СВОЇХ ДИСЦИПЛІНАХ. А ЩЕ, СВОЇМИ УСПІХАМИ ЗАДАЮТЬ ТЕПМ І ПОДАЮТЬ ЛІДИРУЮЧИЙ ПРИКЛАД ДЛЯ ТОВАРИШІВ ПО КОМАНДІ В ІНШИХ ВИДАХ СПОРТУ. Чотири перших місця здобутих у волейбольних дисциплінах (класичний і пляжний волейбол – чоловіки і жінки) та чотири других місця (шахи, російські шашки, гирьовий спорт і баскетбол) принесли в сумі для команди нашого району переможні дванадцять балів. За найменшою сумою місць наша команда з великим відривом фінішувала на чолі таблиці. Друге місце посіли наші одвічні суперники, представники Великобурлуцького району (20 очок), замкнули трійку призерів спортсмени Чугуївського району (34 залікові бали). Нижче ми наводимо повну таблицю результатів спартакіади і пропонуємо ще раз переглянути фото чемпіонів і призерів обласних змагань поточного року. Вітаємо з переконливою перемогою наших земляків, бажаємо і надалі успішних стартів і переможних фінішів!

В. Каща

Категорія: Новости ФВХО | Переглядів: 524 | Додав: volley-kharkiv | Рейтинг: 5.0/1