Минулих вихідних на волейбольних майданчиках Харківського ліцею №_46 ім.М.В.Ломоносова і в м.Лозова стартували групові змагання чемпіонату Харківської області з волейболу (Дитяча ліга) серед дівчат 1999-2000 років народження. В обох підгрупах право зіграти у фінальній частині виборювали по сім команд. Юні волейболістки провели одноколовий турнір, де за кожну переможну партію здобували в актив по одному очку.

... Читать дальше »
Просмотров: 654 | Добавил: volley-kharkiv | Дата: 21.12.2015 | Комментарии (0)

13 грудня в спортивному залі Великобурлуцької школи пройшов волейбольний турнір серед ветеранів спорту «35+», присвячений Дню збройних сил України.

В ... Читать дальше »

Просмотров: 538 | Добавил: volley-kharkiv | Дата: 21.12.2015 | Комментарии (0)

Непросте випробування у вигляді двох поспіль винесених матчів п’ятого і сьомого турів довелося тримати команді «Оскіл» (м. Куп’янськ). Але як і належить лідеру нинішнього чемпіонату, команда підійшла до двобою  у повній рішучості подовжити своє лідерство і здобути залікові очки.

Просмотров: 706 | Добавил: volley-kharkiv | Дата: 21.12.2015 | Комментарии (0)